O mnie

Mam na imię Monika, chociaż częściej mówią na mnie Mio, co zasadniczo mi pasuje, gdyż nie przepadam za swoim imieniem - rodzice nie wstrzelili się w mój gust ;)
W blogosferze jestem znana głównie pod nickiem miona22, jednak na rzecz tego bloga, z różnych powodów, zmieniłam nick na LaGata (Kotka). Od  ponad trzech lat rozwijam się twórczo pisząc opowiadania, między innymi tematycznie związane z Harrym Potterem, efektem czego są moje dwa blogi o Sevmione i jeden o postaciach OC, który napisałam z moimi przyjaciółkami, które z tego miejsca pozdrawiam. Linki do moich blogów możecie znaleźć na stronie głównej ;) Poza pisaniem opowiadań kocham śpiewać i grać na gitarze oraz czytać książki!

Jestem raczej nieco dziwnym i szalonym człowiekiem, ale też bardzo wesołym. Jednocześnie potrafię być rozważna, odpowiedzialna i opanowana. Serio.  
No dobra przyznaję się, może nie zawsze taka opanowana, bo jestem strasznie empatyczną osobą i czasem emocje mnie ponoszą, co widać w moich tekstach, bo są one często przepełnione moimi nastrojem i wewnętrznymi odczuciami.
Jeśli macie do mnie jakieś pytania lub po prostu chcecie pogadać, kontakt jest podany w oddzielnej zakładce ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz