środa, 16 grudnia 2015

10 najlpopularniejszych piosenek z Halo Grania

Dzisiaj coś o piosenkach z popularnej usługi Halo Granie ;)
Halo granie, zwane również graniem na czekanie to dość popularna usługa w naszych czasach.
My wybieramy piosenkę, a dzwoniący do nas, czekając aż wreszcie odbierzemy telefon, zamiast standardowego sygnału mogą posłuchać muzyki.
Uważam, że to całkiem fajna usługa, sama miałam ją przez jakiś czas, jednak zmieniłam zdanie...
Pracując w call center znienawidziłam tę usługę z całego serca.
Owszem momentami było to przyjemnie, gdy po sześciu godzinach pracy zamiast standardowego sygnału, mogłam posłuchać muzyki choć przez chwilę, jednak co za dużo to niezdrowo.
Po krótkim czasie pracy zaczęłam notować piosenki, które słyszałam dzwoniąc do klientów i tak oto powstał ten drobny spis 10 najpopularniejszych piosenek z Halo Grania.Zacznę od tych najbardziej popularnych ;) 1. Oksana Predko – Every Little Thing
  Ta piosenka kojarzy mi się ze wszystkim, co najgorsze i najbardziej denerwujące. Nie było miejscowości, w której nie słyszałabym tego, co najmniej 2 razy. Po pewnym czasie wystarczyło, żebym usłyszała pierwsze dźwięki i już miałam ochotę się rozłączyć, byleby nie musieć słyszeć tego po raz kolejny. 2. OMI – Cheerleader
  Bardzo lubiłam tę piosenkę, jednak odkąd pracowałam w call center, przestałam ją lubić. Jeśli słyszę tę piosenkę i tylko mam możliwość od razu zmieniam na coś innego.

   

 3. Weekend - Ona tańczy dla mnie
  Już wcześniej nie przepadałam za tą piosenką, ale odkąd słyszałam ją kilka razy dziennie w słuchawce, jeszcze bardziej jej nie lubię.


 4. Piękni i Młodzi – Ona jest taka cudowna


 5. Yugopolis & Maciej Maleńczuk – Ostatnia nocka


 6. Akcent – Przez twe oczy zielone


 7. Katy Perry – I kissed a girl


 8. Pharell Williams – Happy 9. Sia – Chandelier


 10. Ed Sheeran – I see fire

Oczywiście, to że te piosenki pojawiły się w zestawieniu nie oznacza, że są złe. Wbrew przeciwnie, oznacza, że są bardzo znane i lubiane. Ja osobiście lubię większość z nich, jednak mimo to wiem... No cóż, jeśli chodzi o Halo Granie to żadna z tych piosenek nie jest oryginalna.
Jednakże, na mojej liście znalazły się trzy tytuły, które usłyszałam tylko raz, a są:

The phantom of the Opera
 
 

Grzegorz Hyży & TABB – Pusty dom


Mark Ronson & Bruno Mars – Uptown FunkA Wy używacie usługi Halo Granie?
Podzielcie się opinią i swoimi piosenkami w komentarzach ;)

Pozdrawiam
La Gata :)

1 komentarz:

 1. Nie i nie cierpię jak ktoś to ma :) nawet jesli lubie to piosenka tu na Halo Granie zawsze doprowadza mnie do szału ;)

  OdpowiedzUsuń